Hagudi Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Lasteaed

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Lea Vendik

direktor
matemaatika
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
õppealajuhataja
ühiskonnaõpetus
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.10

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
õppealajuhataja
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.45

Kadi Ollema

HEV koordinaator
klassijuhataja
sotsiaalpedagoog
kadi.ollema@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kokkuleppel

Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
majandusjuhataja
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.45
Õpetajad (20)

Lea Vendik

direktor
matemaatika
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
õppealajuhataja
ühiskonnaõpetus
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.10

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
õppealajuhataja
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.45

Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
majandusjuhataja
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.45

Kati Pajo

klassiõpetaja
kati.pajo@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.45

Janika Kibur

klassiõpetaja
matemaatika
janika.kibur@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15

Liisa Mäekivi

inglise keel
klassiõpetaja
matemaatika
liisa.maekivi@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00

Ülle Seisonen

eesti keel
inglise keel
klassijuhataja
matemaatika
ulle.seisonen@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.00

Imbi Kõiv

bioloogia
inglise keel
klassijuhataja
imbi.koiv@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.45

Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.10

Elisa Tsimolonskas

eesti keel
inglise keel
kirjandus
klassijuhataja
elisa.tsimolonskas@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00

Siret Krill

geograafia
keemia
loodusõpetus
siret.krill@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.45

Aksella Piiliste

ajalugu
ühiskonnaõpetus
aksella.piiliste@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.55

Kati Liksman

vene keel
kati.liksman@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00

Martin Rosenvald

kehaline kasvatus
martin.rosenvald@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00

Liina Raidoja

kunstiõpetus
rütmika
liina.raidoja@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.00

Urmas Uska

füüsika
urmas.uska@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00

Ester Šank

eesti keel
kirjandus
ester.sank@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.45

Talvi Jusilo

1:1 õpetaja
matemaatika
talvi.jusilo@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00

Lea Vallek

abiõpetaja
pikapäevarühma õpetaja
lea.vallek@hagudi.edu.ee

Töötajad (7)

Margit Külaots

logopeed
margit.kulaots@hagudi.edu.ee


Aivar Arak

bussijuht
IT-admin
+372 5142714


Anneli Sarapuu

kokk
anneli.sarapuu@hagudi.edu.ee


Merike Tammsalu

puhastusteenindaja
merike.tammsalu@hagudi.edu.ee


Margit Kivitoa

puhastusteenindaja
margit.kivitoa@hagudi.edu.ee


Mait Merdikes

remondimees
mait.merdikes@hagudi.edu.ee


Juta Maasoo

abikokk
juta.maasoo@hagudi.edu.ee

Lasteaed (9)

Elle Koolma

lasteaiaõpetaja
elle.koolma@hagudi.edu.ee


Merike Mets

assistent
merike.mets@hagudi.edu.ee


Heveli Martpõld

lasteaiaõpetaja abi
heveli.martpold@hagudi.edu.ee


Piret Väljaots

lasteaiaõpetaja
piret.valjaots@hagudi.edu.ee


Liina Härma

assistent
liina.harma@hagudi.edu.ee


Raili Kolon

assistent
raili.kolon@hagudi.edu.ee


Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.10

Helen Reimand

liikumisõpetaja
helen.reimand@hagudi.edu.ee


Margit Külaots

logopeed
margit.kulaots@hagudi.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Hagudi Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.