Lea Vendik direktor, matemaatika direktor@hagudi.ee 
telefon 4871499                            

mobiil 5221669

Anu Pekkermann õppealajuhataja (0,5 ametikohta), inimeseõpetus, eesti keel, kirjandus lasteaed@hagudi.ee  
telefon 4871499                      

mobiil 53959454

Liia Moorits õppealajuhataja (0,5 ametikohta), digiõpetus, käsitöö liia.moorits@hagudi.edu.ee                  

mobiil 53476635

Tarmo Härma majandusjuhataja, tööõpetus, klassijuhataja tarmo@hagudi.ee   
telefon 5655782
Kadi Ollema HEV koordinaator, sotsiaalpedagoog, klassijuhataja kadi.ollema@hagudi.edu.ee
Janika Kibur klassiõpetaja, eesti keel janika.kibur@hagudi.edu.ee
Pilvi Pärnapuu klassiõpetaja pilvi.parnapuu@hagudi.edu.ee
Ülle Seisonen klassiõpetaja ulle.seisonen@hagudi.edu.ee
Reelika Uisk matemaatika, klassijuhataja reelika.uisk@hagudi.edu.ee
Imbi Kõiv inglise keel, bioloogia, klassijuhataja imbi.koiv@hagudi.edu.ee
Argo Niinemets muusikaõpetus, klassijuhataja argo.niinemets@hagudi.edu.ee
Shara Hannamary Kull inglise keel, eesti keel, kirjandus, klassijuhataja sharahannamary.kull@hagudi.edu.ee
Siret Krill loodusained, keemia siret.krill@hagudi.edu.ee
Aksella Piiliste ajalugu, ühiskonnaõpetus aksella.piiliste@hagudi.edu.ee
Kati Liksman vene keel kati.liksman@hagudi.edu.ee
Martin Rosenvald kehaline kasvatus martin.rosenvald@hagudi.edu.ee
Liina Raidoja kunstiõpetus, rütmika liina.raidoja@hagudi.edu.ee
Marko Orav füüsika marko.orav@hagudi.edu.ee
Lea Vallek abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja lea.vallek@hagudi.edu.ee
Liisa Mäekivi lapsehoolduspuhkusel liisa.maekivi@hagudi.edu.ee
Kati Pajo lapsehoolduspuhkusel kati.pajo@hagudi.edu.ee
Helen Reimand liikumisõpetaja helen.reimand@hagudi.edu.ee
Liina Härma assistent liina.harma@hagudi.edu.ee
Raili Kolon assistent raili.kolon@hagudi.edu.ee
Elle Koolma lasteaiaõpetaja elle.koolma@hagudi.edu.ee
Merike Mets assistent merike.mets@hagudi.edu.ee
Heveli Martpõld lasteaiaõpetaja abi heveli.martpold@hagudi.edu.ee
Kersti Hint assistent kersti.hint@hagudi.edu.ee
Anneli Sarapuu kokk anneli.sarapuu@hagudi.edu.ee
Merike Udumäe kokk merike.udumae@hagudi.edu.ee
Merike Tammsalu puhastusteenindaja merike.tammsalu@hagudi.edu.ee
Margit Kivitoa puhastusteenindaja margit.kivitoa@hagudi.edu.ee
Mait Merdikes remondimees mait.merdikes@hagudi.edu.ee
Aivar Arak IT-admin, bussijuht, vaba aja keskus, robootika huviring aivar.arak@hagudi.edu.ee