Õpilased 2018/2019

I klass

  1. Martin Apri
  2. Kaisa Kristin Hansberg
  3. Merily Kadak
  4. Ketter Kiin
  5. Eliisabet Kirspuu
  6. Marcus Kuusik
  7. Rico-Oskar Lest
  8. Mairold Länts
  9. Mirko Mäeots
  10. Mirelle Piirsalu
  11. Isabella Maria Rodgers
  12. Nora Roosmäe
  13. Ervin Rumm
  14. Mariann Sadivskaja
  15. Stella Sadivskaja
  16. Rudolf Selg
  17. Jorgen Uibo

Klassijuhataja Elin Kiin

——————————————-

II klass

  1. Eliise Maridee Lehter
  2. Heili Lehtmaa
  3. Henrich Liibek
  4. Rando Liiv
  5. Kennet Meriküla
  6. Kaspar Nuhkat
  7. Sten-Rasmus Ojaaru
  8. Ruuben Pällo
  9. Jane Sillmann
  10. Kirke Söönurm
  11. Andreas Tepper
  12. Anton Unrau

Klassijuhataja Ülle Seisonen

——————————————-

III klass

  1. Harald Aas
  2. Rasmus Hallop
  3. Leenu Säde Koppelmann
  4. Joonas Kõrtsini
  5. Martin Mäeots
  6. Liisu Noormets
  7. Cristella-Marie Põllu
  8. Anete Mirell Pärnapuu
  9. Marii Rebel
  10. Rasmus Roosmäe
  11. Arlet Rumm
  12. Liisa Sadivski
  13. Mirjam Lee Vatter
  14. Rasmus Võsu

Klassijuhataja Eve Vaidla

——————————————-

IV klass

  1. Georg-Heinrich Hürden
  2. Karoliina Kirspuu
  3. Janete Kitsapea
  4. Kevin Meriküla
  5. Keitlin Nahkur
  6. Rasmus Nahkur
  7. Karl Oberschneider
  8. Ott Salu
  9. Sandra Savi
  10. Irmel Uibo
  11. Hendrik Volbrück

Klassijuhataja Tarmo Härma

——————————————

V klass

  1. Gustav Aas
  2. Erki Hindpere
  3. Mari-Leen Isak
  4. Lisete Kirs
  5. Tõnis Koppelmann
  6. Tormi Laane
  7. Albert Lepasepp
  8. Getter Länts
  9. Kristiine Piirsalu
  10. Janari Štšerbina
  11. Gerly Toomeoks
  12. Renar Marius Veske
  13. Margit Volbrück

Klassijuhataja Reelika Helde

———————————————

VI klass

  1. Kerti Erg
  2. Karl Martin Hansar
  3. Sten Kivimäe
  4. Liis Raja
  5. Ricki-Jan Tammsoo
  6. Keiti Tasane
  7. Kristjan-Jaak Väli

Klassijuhataja Siret Krill

———————————————

VII klass

  1. Lauri Karu
  2. Kristjan Georg Kessel
  3. Karmen Kirsipuu
  4. Roland Kitsapea
  5. Jaan Kook
  6. Angela Anete Mihkelson
  7. Kertu Niinemets
  8. Marten Piirsalu
  9. Keneth Püssi
  10. Kristjan Sild
  11. Anna-Kata Trigub
  12. Robert Vendt

Klassijuhataja Anu Pekkermann

———————————————

VIII klass

  1. Erik Ilusmäe
  2. Cäthy Meriküla
  3. Maarika Kook
  4. Sven Erik Kuusemäe
  5. Aapo Pajur
  6. Madis Polma
  7. Sissely Pärn
  8. Reti Lisett Rebel
  9. Lisette-Sandra Rei
  10. Riko Tasane

Klassijuhataja Eva Orav

——————————————–

IX klass

  1. Cristel-Anni Ant
  2. Maario Lukk
  3. Eric Soo
  4. Sandra Štraih

Klassijuhataja Aivar Arak

——————————————-