Lea Vendik direktor, matemaatika direktor@hagudi.ee

telefon: 4871499/5221669

Anu Pekkermann õppealajuhataja

inimeseõpetus, klassijuhataja

lasteaed@hagudi.ee

telefon 4871499

Eva Orav eesti keel ja kirjandus, klassijuhataja, karjäärikoordinaator  hagudieesti@gmail.com
Eve Vaidla klassiõpetaja  eve.vaidla@gmail.com
Elin Kiin klassiõpetaja  elin.kiin1@gmail.com
Pilvi Pärnapuu muusikaõpetus  pilvip15@gmail.com
Kati Pajo eesti keel ja kirjandus katipajo@gmail.com
Ülle Seisonenen klassiõpetaja  ulle.seisonen@gmail.com
Aksella Piiliste kunstiõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus  aksella.piiliste@gmail.com
Martin Rosenvald kehaline kasvatus  martin.rosenvald@gmail.com
Siret Krill loodusained, keemia, klassijuhataja  siret.opetaja@gmail.com
Age Kilter matemaatika, klassijuhataja age.kilter@gmail.com
Mario Mäng füüsika, loodusained mario@teadusmaagia.ee
Reelika Helde loodusained, klassijuhataja  reelika.helde@gmail.com
Kati Liksman vene keel  kati.liksman@gmail.com
Argo Niinemets muusikaõpetus  argo232@gmail.com
Rein Voorel matemaatika  voorel@hot.ee
Liia Moorits käsitöö  liiamoorits@gmail.com
Imbi Kõiv inglise keel  imbi.koiv@gmail.com
Reet Voorel matemaatika  voorel@hot.ee
Helen Reimand rütmika  helen.reimand@gmail.com
Õie Kopli-Mäekivi sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator  oie.kopli@gmail.com

telefon: 5278926

Lea Vallek pikapäevarühma õpetaja  leavallek@hotmail.com
Helen Mäevälja lasteaiaõpetaja  helen.maevalja@gmail.com
Kersti Hint assistent lasteaias  khint@hot.ee
Elle Koolma lasteaiaõpetaja  hellekas2101@gmail.com
Silvi Orgusaar lasteaiaõpetaja  sireelia@gmail.com
Heveli Martpõld lasteaiaõpetaja abi  heveli76@hot.ee
Ave Kitsapea lasteaiaõpetaja abi  avekitsapea@hot.ee
Anneli Sarapuu kokk  annelisarapuu067@gmail.com
Merike Udumäe kokk
Merike Tammsalu puhastusteenindaja
Margit Kivitoa puhastusteenindaja  mkivitoa@gmail.com
Tarmo Härma majandusjuhataja, tööõpetus, klassijuhataja tarmo@hagudi.ee

telefon: 5655782

Mait Merdikes remondimees
Aivar Arak IT-admin, bussijuht, vaba aja keskus, robootika huviring  huvikeskus@hagudi.ee

telefon: 5142714